PROJEKT COGITO : Validácia druhej pilotnej stavby (Madrid-Murcia, Španielsko) započatá, aj s nástrojmi vyvinutými našou spoločnosťou.

Projekt COGITO smeruje k ďalšiemu míľniku a to validačným aktivitám v 2. pilotnom závode v Madride-Murcia, Španielsko. Projekt zahŕňa podzemné stavebné práce na stanici v Murcia El Carmen, Barriomar a Nonduermas. Hlavnou úlohou je vybudovanie podzemnej stanice a prispôsobenie súčasného železničného koridoru na realizáciu vysokorýchlostných služieb tak, aby bol kompatibilný s ostatnými druhmi dopravy.

 

Novitech a.s. implementuje nové vyvinuté riešenie pre výpočty KPI a SLA (Service level agreement) a vylepšené užívateľské rozhranie pre manažérov a pracovníkov pre nástroje WODM (Work order definition and monitor tool) – nástroj pre manažment workflow, tvorbu a monitoring pracovných príkazov a WOEA (Work Order Execution Assistance tool) – mobilná aplikácia pre monitoring vykonávania pracovných príkazov. 

Počas pilotnej validácie budú testované všetky výmeny údajov a integrácia s inými nástrojmi COGITO.


Udalosti

Ďakujeme za spoluprácu.

Vážení partneri, dovoľte nám poďakovať sa za spoluprácu v roku 2023 pri plnení úloh vyplývajúcich z projektu Cogito a za podporu a Vaše odhodlanie pri

Čítať viac »
Udalosti

Výzva EIT Manufacturing: projekt MyEnergy

Novitech s hrdosťou oznamuje prijatie nášho projektu „MyEnergy“ vo výzve „Evolution of RIS Innovations“, ktorá bola vyhlásená EIT Manufacturing.

Riešenie MyEnergy poskytuje niekoľko inovatívnych prístupov a

Čítať viac »