Projekt Cogito novinky

Spoločnosť Novitech a.s. vyvíja systém nástrojov určený na vytváranie a správu pracovných príkazov, ktoré je možné využívať na projektoch stavieb a konštrukcií. Tento európsky projekt je zameraný na koncept tzv. Digitálnej dvojičky (Digital Twin) budúcej stavby (budovy), ktorej stav je neustále aktualizovaný, aby odpovedal stavu aktuálne konštruovanej budovy.

Spoločnosť Novitech a.s. vyvíja aplikačné nástroje, ktoré kladú väčší dôraz na manažovanie viacerých pracovných príkazov naraz, manažovanie nástrojov a náradia, a v neposlednom rade manažovanie jednotlivých pracovníkov a ich pracovných rolí.

Dňa 4. októbra zorganizoval BUILD UP webinár „Praktické nástroje pre stavebný sektor v oblasti digitálneho dvojčaťa“, ktorý organizoval projekt COGITO, a ktorý odporúčame všetkým, ktorí sa zaujímajú o digitálne dvojča a aktuálne praktické riešenia v tejto oblasti. Počas tohto stretnutia sa verejnosť mohla dozvedieť o učení a pokroku, ktorý tento projekt dosiahol, a prostredníctvom rôznych ankiet zhotovitelia projektu poznať názory publika na túto tému.

Pre viac informácií navštívte stránku: https://cogito-project.eu/

Udalosti

Ďakujeme za spoluprácu.

Vážení partneri, dovoľte nám poďakovať sa za spoluprácu v roku 2023 pri plnení úloh vyplývajúcich z projektu Cogito a za podporu a Vaše odhodlanie pri

Čítať viac »
Udalosti

Výzva EIT Manufacturing: projekt MyEnergy

Novitech s hrdosťou oznamuje prijatie nášho projektu „MyEnergy“ vo výzve „Evolution of RIS Innovations“, ktorá bola vyhlásená EIT Manufacturing.

Riešenie MyEnergy poskytuje niekoľko inovatívnych prístupov a

Čítať viac »